top of page

HAKKIMIZDA

KALİTELİ DÖKÜM İŞLERİNİZ İÇİN YANINIZDAYIZ

KURUCU KADROMUZ

Anıl Ulu

Genel Müdür

ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu olan Anıl Ulu, döküm sektörüne 2004 yılında kalite kontrol mühendisi olarak başlayıp, 2006-2010 yılları arasında üretim müdürü olarak görev almıştır. 2010 yılında fabrika müdürlüğü görevine gelmiş ve 2015 yılına kadar bu görevine devam etmiştir. UYC METAL'de kurucu ortak ve Genel Müdür pozisyonundadır.

Koray Yurdakul

Fabrika Müdürü

ODTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu olan Koray Yurdakul, 2007 yılında döküm sektörüne ilk adımını atmış olup, sırasıyla kalite kontrol mühendisliği, üretim müdürlüğü ve fabrika müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. UYC METAL'de kurucu ortak ve Fabrika Müdürü pozisyonundadır.

İlhan Çevrük

Üretim Müdürü

Karaelmas Üniversitesi Döküm Öğretmenliği mezunu olan İlhan Çevrük, 2003 yılında adım attığı döküm sektöründe farklı firmalarda üretim müdürlüğü ve fabrika müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Pek çok farklı sektöre ait döküm parçaları konusunda tecrübeye sahip olup, UYC METAL'de kurucu ortak ve Üretim Müdürü pozisyonundadır.

2003 yılından beri döküm sektöründe edindikleri tecrübeyi UYC METAL'e taşıyan kurucu ekibimizle tanışın.

UYC METAL

2003 yılından itibaren döküm sektöründe farklı görevlerde yer alan Metalurji Mühendisi ve Döküm Öğretmeni 3 kişinin bir araya gelerek kurduğu UYC METAL, 2015 yılı Aralık ayında üretim faaliyetine başlamıştır. Konusunda uzman ve deneyimli mühendislik kadrosuyla yıllarca yurtiçinde ve yurtdışında pek çok projede başarıyla isminden söz ettiren kurucu kadromuz, UYC METAL firmasında da bu başarıları yükselen bir grafikle devam ettirmeyi hedeflemektedir.

UYC METAL, Ankara Kazan Keresteciler Sanayi Sitesinde bulunan fabrikasında 1000 m2'si kapalı toplam 2500 m2 alan üzerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta madencilik ve makine imalat sanayi olmak üzere pek çok farklı sektöre yönelik parça imalatı yapan firmamız, 1 Kg ile 500 Kg arası tek parça ürünleri üretebilmektedir. Ürün tasarımından başlayarak, method, modelleme, döküm, ısıl işlem, talaşlı imalat ve kalite kontrol proseslerinin tamamını içine alacak şekilde anahtar teslim proje imalat yeteneğiyle mühendislik tecrübesini ortaya koyan UYC METAL, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedef edinmiştir.

UYC METAL

SÜREKLİ BÜYÜYEN VE GELİŞEN PROFESYONEL KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ

HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT TEKLİFİ TALEPLERİNİZ İÇİN

Mesajınız gönderildi. Temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

bottom of page